Impresii Maroc - aprilie 2026
A fost prima noastra excursie in grup organizat, nu cred ca am avut asteptari foarte mari. Am fost foarte impresionati de unitatea si armonia grupului. Soferul a fost super, ghidul local minunat, iar Gratian Urcan - informativ, neobosit, amabil, abordabil si in general cu o energie pozitiva. Multumesc inca o data pentru tot! Nu e prima data si cu siguranta vom mai merge cu Eturia!