Impresii Japonia - mai 2026
Am avut o experienta memorabila.
Este prima excursie organizata printr-o agentie. Toata viata (am 73 de ani) eu mi-am organizat excursiile si nu am gresit niciodata. Am plecat cam cu frica: cum e sa fii dus cu grupul, cum este sa fii dus unde vor altii, cum o sa fie cazarea, ce o sa vad este si ce-mi doresc eu? Dar a fost minunat: pretul excursiei mic pentru ce ni s-a oferit, cazare exceptionala (numai hoteluri de 4 stele), obiective mai mult decat interesante, explicatiile/prezentarile ghidului foarte detaliate, clare si la momentul oportun.
Intr-un cuvant, sunt incantat de experienta traita in aceasta excursie organizata de ETURIA.