Impresii Japonia - mai 2026
Pentru toate actiunile, initiativele si coordonarea activitatii grupului, realizate de Gratian Urcan, am numai cuvinte de lauda. Este nu numai simpatic, dar a dat de dovada de multa experienta nu numai in prezentarea obiectivelor vizitate, dar si in organizarea si "conducerea" grupului. Ne-a tinut "in priza" permanent fie cu informatii interesante despre Japonia, dar si cu cate o gluma bine aleasa. Comunicarea cu dna Muscalagiu este unul dintre "motivele" pentru care am ales excursia in Japonia. Este clara in explicatii, calma, dar convingatoare, prompta in raspunsuri si intotdeauna a raspuns intrebarilor mele la obiect si fara amanari inutile.