Impresii Cambodgia si Vietnam - februarie 2026
Am ajuns acasa cu bine. Va multumesc pentru suport, atat moral cat si logistic, si apreciez grija si dedicarea Eturiei pentru siguranta noastra! Sper ca tot grupul sa ajunga cu bine si cat mai curand in tara. Daca tot a trebuit sa traiesc aceasta experienta, sunt recunoscatoare ca a fost alaturi de Eturia - nu am fost singuri!!! Va multumesc inca o data!