Dupa aproape 3 saptamani de vacanta si un periplu grozav in Vietnam, Cambodgia si o mica escala in Bangkok, m-am reintors acasa incarcata cu multa energie pozitiva. Contextul din Orientul Mijlociu ne-a creat emotii, stres si incertitudine in ceea ce priveste drumul de intoarcere, insa am vazut ce inseamna sa mergi in vacanta alaturi de profesionisti - asa ca, daca astazi sunt acasa cu bine, nu pot decat sa multumesc celor care au depus eforturi sustinute, au avut rabdare si s-au implicat astfel incat intreg grupul sa se intoarca in siguranta! Asadar, multumim Eturia pentru profesionalismul dovedit, multumim insotitorului de grup, multumim Andreea Muscalagiu pentru suportul din back-office! Chapeau! De asemenea, multumiri pentru suportul moral tuturor celor care s-au gandit la noi, ne-au incurajat si ne-au ajutat sa trecem mai usor prin toata nebunia!